7 RENK SİGORTA HİZMETLERİ

Aracınızı 7 gün 24 saat güvence altında tutan Anadolu Sigorta’nın sunduğu zengin araç sigortası seçenekleri, ihtiyaçlarınıza cevap vermek için hazırlanmıştır. Kanunen zorunlu tutulan araç sigortasının yanı sıra isteğe bağlı olarak da yaptırılabilen bu sigortalar, gerek yurtiçinde gerek hizmet kapsamındaki yurtdışı ülkelerinde doğabilecek yükümlülüklerinizi koruma altına alır.

Anadolu Sigorta, evinizi, eşyalarınızı ve aile bireylerini sunduğu hizmet seçenekleriyle maksimum koruma altına alırken, sevdiklerinizi ve en değerli yaşam alanınızı güvence altına almanın haklı gururunu yaşıyor.

Anadolu Sigorta, kişinin özel tercihlerine göre düzenlenebilecek geniş sigorta seçeneklerini en ekonomik çözümler ve kaliteli hizmet anlayışıyı ile sunar.

Anadolu Sigorta nakliyat sigortaları kapsamında, nakliyat esnasında taşınan emtianın uğrayacağı zararlara, ve bu taşıyıcıların yüklerine karşı sorumluluklarına; ayrıca ticari yük gemilerinin, balıkçı teknelerinin ve gezinti teknelerinin uğrayacakları fiziki zararlara ait teminatlar vermektedir. Nakliyat sigortası kapsamında sunulan geniş seçenekler en ekonomik olacak şekilde hazırlanmıştır.

Anadolu Sigorta, dilediğiniz doktor veya sağlık kuruluşu hizmetinden sağlık sigortası ile faydalanabilmeniz için yanınızda. Sigortalıların, geçirdiği herhangi bir kaza veya hastalık sonucu yatışlı veya yatışsız yapılan müdahalelerden doğan masrafları sadece yurtiçinde değil dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar teminat altına alınır.

Anadolu Sigorta, kanunen zorunlu tutulan sorumluluk sigortalarının yanı sıra isteğe bağlı olarak da seçebileceğiniz sorumluluk sigortası poliçeleri sunar. Anadolu Sigorta, sorumluluklarınızın size getirebileceği maddi zararları minimuma indirirerek sunduğu ekonomik seçenekler ile sizin yanınızda olur. Kanunen zorunlu.

Bugün birikim yapmaya başlamanız, hayatınızda pek çok şeyi değiştirebilir. Emeklilik döneminizde hayalini kurduğunuz hayat standardına sahip olabilmek için düzenli birikim yapmak istiyorsanız, Geleceğe Yatırım Planı ile, geniş fon alternatiflerimizden yatırım tercihinize en uygun fonları seçer, İş Portföy Yönetimi’nde profesyonel.